PDA

Vollständige Version anzeigen : Geachte Heer Israel


hirihiri123
10 april 2007, 10:02
Geachte Heer Israel


Wij hebben van uw buren vernomen dat uw hek te hoog is en zo hier en daar, volgens de buren de erfgrens zou overschrijden. Uw buren, de Palestinas hebben hierover ter onze kantore hun beklag over gedaan. Na de gegrond verklaarde klacht dat bij u de bomen tot in den hemelen reiken, is dit de zoveelste klacht die wij omtrent uw handelwijze ontvangen. De Palestinas formuleren de klacht als volgt:


Men is van mening dat men door uw hek geen vrije toegang meer hebben tot uw achtertuin. Men is van mening dat hierdoor men uw moestuin niet meer kan bereiken en men daardoor honger zou lijden en economische schade zou lijden. Eveneens kan men daardoor uw kinderen niet meer mishandelen en slaan waardoor men zich beknot voelt in het verzet tegen het feit dat u circa 60 jaar geleden met toestemming van de gemeente, noodlijdende familieleden onderdak heeft geboden en men deze derhalve niet meer van uw erf af kunnen jagen. Wij zijn van mening dat het terroriseren, zoals u dat noemt (wij noemen het verzet) geen aanleiding mag zijn u niet aan de plaatselijke verordening en bouwvoorschriften te conformeren.


Het feit dat uw buren sedertdien minder instaat zijn u te terroriseren, zoals u dat noemt (wij noemen het verzet) is geen legitimering. Het feit dat uw buren, de Palestinas stenen en andere voorwerpen over het hek werpen zien wij niet als onderdeel van haar pogingen uw familie te verjagen en te terroriseren, maar als een gevolg van uw provocatieve aanwezigheid en het handgemeen dat zo nu en dan ontstaat tussen uw familieleden en de familieleden van de Palestinas. Wij sommeren u dan ook om het hek onmiddellijk te verwijderen. Uw tegenwerpingen zijn in de raadsvergadering besproken en in stemming gebracht. Ze zijn verworpen.




Uw claim dat de raad voor 90% bestaat uit familieleden, verre familieleden en kerkgenoten van de Palestinas is wellicht niet ongegrond, maar wij zijn van mening dat er geen sprake is van belangenverstrengeling. Wij zijn het dan ook niet met u eens dat er sprake zou zijn van enige vorm van nepotisme, belangenverstrengeling of andere ongerechtigheden. Wij zijn niet van mening dat directe familieleden, verre familieleden en kerkgenoten van de Palestinas niet objectief zouden kunnen oordelen over deze situatie. Wij verwerpen deze insinuaties met kracht.


Dat veel van deze familieleden, verre familieleden, kerkgenoten en aan haar gelieerde kerkgenootschappen zich zelf schuldig maken aan het terroriseren van buren, buurtgenoten en andere kerkgenootschappen achten wij geen argument om aan te tonen dat men iets van u verwacht dat men zelf niet waar kan en wenst te maken en een gedragspatroon te onwaren zou zijn. Eveneens begrijpen wij dat deze familieleden, verre familieleden, kerkgenoten en kerkgenootschappen prediken dat de gehele familie Israëls verdreven en vermoord dienen te worden, maar we zien daarin geen grote bedreiging noch motief voor het conflict met uw buren.


We zien zelf het punt dat men maakt wel enigszins. Het is immers een oude familietraditie die men in ere wenst te houden. U verwacht van ons dat we dit feit in onze overwegingen laten meewegen, maar wij willen u niet toestaan ons tot cultuurbarbarisme te doen verlagen. Wij zijn van mening dat de Palestinas het volste recht hebben haar tradities en culturele erfgoed te belijden. Wat u impliciet dan wel expliciet van ons verwacht is dat wij een keuze maken tussen uw culturele erfgoed en dat van de familie Palestinas. Wij kunnen daar om begrijpelijke redenen niet aan beginnen. Het is immers niet aan ons om wiens cultureel erfgoed dan wel tradities aan de onze af te meten.


Volgens de buren, waarvan u grotendeels de grond gekocht heeft, en de rest u gezien de toenmalige schrijnende situatie van uw familie elders in de wereld, geschonken is door de gemeenteraad, heeft men meer recht op de grond dan u. Wij zijn ons ervan bewust dat de grond voorheen geheel aan uw familie toebehoorde en later gedwongen gedeeld eigendom was van u en de familie Palestinas. Het is evenwel zo dat de verre voorouders van de Palestinas uw voorouders ooit van desbetreffende kavel heeft verjaagd, maar we zijn desalniettemin van mening dat u hierop geen recht meer kunt laten gelden.


Wij zijn van mening dat het eigendomsrecht verjaard is. Ik hoop dat u inziet dat uw claim op het grondgebied omwille van historische redenen, hoe aantoonbaar ook, geen steekhoudend argument kan zijn. Met een dergelijk argument kan iedereen bij ons aankloppen en ooit geroofde eigendommen van buren, buurtgenoten en buurgemeenten terugeisen en verwachten dat wij ons daarvoor gaan inzetten. U ziet dat dit een precedent kan scheppen aangezien het bestaan en de economische vooruitgang van bepaalde buren, buurtgenoten en buurgemeenten deels voortvloeide uit het roven van eigendommen van buren, buurgemeenten enzovoort.


Zouden wij daaraan toegeven dan zou u erop kunnen staan dat bijvoorbeeld de familie Duits en Nederlanders van uw familie geroofde eigendommen zou moeten teruggeven die meer dan 60 jaar geleden van uw familie geroofd zijn. U kunt en mag van ons deze inspanning en inzet van resources niet verwachten laat staan eisen. Wij stellen dan ook voor dat u uw buren, de Palestinas onmiddellijk toegang geeft tot uw erf en u toestaat dat zij die claimen daar ooit te hebben gewoond, en uiteraard de kinderen die daaruit voortgekomen zijn, het recht geeft zich te vestigen op uw erf. Het zou goed zijn als u, als de meest geciviliseerde partij in deze uw claim laat vallen en om humanitaire redenen de claim van de Palestinas zou honoreren.


Het feit dat wij niet meer kunnen noch willen vaststellen of men rechtmatig claimt ooit op uw erf gewoon te hebben mag geen argument zijn in deze. Eveneens mag het feit dat uw erf dan geen erf Israëls meer zou zijn, maar het erf Palestinas, en men zou teren op uw ontginnen en bebouwen van het erf, geen argument zijn. Wij willen immers niets minder dan het oplossen van dit al eeuwen durende burendispuut. Wij zijn van mening dat een veel geven en geen nemen uwerzijds de ontevredenheid over uw welvaren bij de buren weg zou kunnen nemen. Immers, men is zelf alles behalve welvarende en men is stellig van mening dat dit mede door u veroorzaakt is.


Wij hopen dat deze keer onze aanschrijving wel het gewenste resultaat heeft. Immers, eerdere aanschrijvingen heeft u naast u neergelegd. Wij zien in dat geval de toekomst met vertrouwen tegemoet. Zoals de situatie thans is, en u zich door uw welvarendheid en de steun van de familie Amerikanas professionele middelen kunt veroorloven, zien wij als hoogst onrechtvaardig, Wij zijn van mening dat daar een einde aan dient te komen ! Uw nu al jarenlange verzet tegen de Palestinas draagt geenszins bij aan een prettig samenleven. Aangezien prettig samenleven ook uw bedoeling is, zoals u meermaals claimde, zien wij het probleem ook niet zo. Vandaar het beroep op u. Wees de verstandigste.


Handel nu zodat het te zijner tijd niet tot een uitzettingsbevel hoeft te komen !


Met vriendelijke groet,


Namens de vertegenwoordigers van de gemeente Vutterwaals Noord (VN).

Bron:http://mega.egotripper.nl/

Leuk verhaal om te lezen, maar de werkelijkheid is inmiddels in aantocht......................