Vollständige Version anzeigen : De ondergang van de PVDAllochtonen
Bram58
14 maart 2009, 17:38
Net gezien op Geenstijl.nl...n.a.v. de aanval van die Ploumen op Wilders, Verdonk en zelfs Pechtold :
Die Lilianne Ploumen toch.
De PvdA-voorzitter haalde vanmiddag tijdens het 2-daagse congres van haar partij keihard uit naar Geert Wilders en Rita Verdonk.
Volgens Ploumen doen zij niets om de integratie in Nederland te bevorderen. Ja, de PvdA worstelt nogal met dit thema en inplaats van de hand in eigen boezem te steken, krijgen anderen nu de zwarte piet toegespeeld.
Zo stelt Ploumen dat Wilders en Verdonk het alleen over “aanpassen of opdonderen” hebben als het gaat over de integratie van migranten en dat er geen oplossingen worden aangedragen. Als voorbeeld noemt Ploumen de suggestie van Wilders om het leger af te sturen op probleemjongeren die voor ernstige overlast zorgden in een achterstandswijk in Gouda.
"Ik wist dat je blond was Geert, maar zo blond, dat had ik niet verwacht."
Welnu mevrouw Ploumen, wat zijn exact uw oplossingen opdat vuilnismannen weer hun werk kunnen uitvoeren en buschauffeurs weer zonder gevaar voor eigen leven achter het stuur kunnen kruipen?
Wat zijn uw plannen opdat Nederlandse meisjes weer over straat kunnen wandelen in een rokje zonder uitgemaakt te worden voor hoer. En vertel ons gelijk even uw plannen opdat homo’s weer hand in hand kunnen lopen, ambulancebroeders zich weer kunnen richten op het stabiliseren van slachtoffers en brandweerlieden zich weer kunnen concentreren op het blussen van de vuurzee.
We wisten namelijk dat u wereldvreemd was, maar zo wereldvreemd dat hadden wij niet verwacht...
Wouter, jongen...Succes met dat (nog steeds) politiek correcte ZOOITJE !:rolleyes:
Niet naar jezelf kijken, wat je verkeerd deed, maar de aanval op anderen richten...goed zo !
Op naar de 0 zetels, riep zo'n extreemlinks viswijf een keer...dat gaat zich nu tegen jullie keren.
En de PVV krijgt nog dit jaar de 40 zetels in zicht, zeker weten.
Ja mensen het is eindelijk zover, dit zijn de laatste spartelingen van een stervende.
Iedereen weet wat de jarenlange vrijblijvende integratie waar deze partij verantwoordelijk voor is heeft voortgebracht en dat weten ze zelf ook maar al te goed, net als de rest van de Nederlandse bevolking die deze partij straks in het stemhokje gaat afrekenen, ook al denk de PVDA nog steeds dat het Nederlandse volk achterlijk is.
irishpastry
14 maart 2009, 19:11
Blijf bij elk goed nieuws een extra borrel nemen nog even kan ik naar de AAproost
:-))
isfl
Camem-bert
14 maart 2009, 20:23
Ik las het net. Je moet maar durven.
Je hebt net je PvdA minister naar huis gestuurd vanwege totale incompetentie. Je hebt jarenlang zelf geen beleid gevoerd, je hebt alleen alles gedoogd. Je bent verantwoordelijk voor de huidige rotzooi.
Inplaats met argumenten of een nieuw beleid te komen ga je mensen 'blond' noemen en ga je de schuld op politici schuiven die altijd je eigen falen hebben aangekaart.
Je moet maar durven. Hoe verrot en wanhopig moet je zijn ??
artikel 10
14 maart 2009, 20:27
Wie had het laatst over het graven van kuilen?
Camem-bert
14 maart 2009, 20:32
Als ik zo de reacties lees op diverse internet sites en kranten heeft de PvdA zich dit keer stevig in de voet geschoten. Mensen zijn dit soort geleuter zat en kijken er dwars doorheen. Vroeger, in de eenrichtingverkeer tijd toen er alleen kranten waren, kwam je hier mischien nog mee weg. Nu niet meer. Er is teveel gebeurd.
Hoorde gisteren nog het verhaal van een oudere (65+) ondernemer. Jaar geleden naast zijn huis in elkaar geslagen door marokkanen. Parkeerden telkens een vrachtwagen voor zijn oprit zodat hij er niet uit kon. Toen hij er wat van zei stonden de lafbekken met 5 man om hem heen en ging hij KO. Heeft 3 uur op het bureau gezeten, de dader niet eens 10 minuten. Facit: allebei schuld.
duhbyl
14 maart 2009, 22:23
Als rare Chinees, moet me toch van het hart, dat men al dan niet bewust, graag gebruik maakt van de term allochtonen, waar men allahtonen bedoeld.
Slim en slinks, terwijl er volgens mij toch sprake is van een essentieel veschil.
Johnnie
15 maart 2009, 09:13
Achterhaalde discussies
Keesjemaduraatje 15 maart 2009
De PvdA houdt een congres over de Integratienota en de beelden spreken boekdelen: Wouter Bos zet zijn kaarten op een verliezend paard. De economische crisis heeft het integratiedebat al ingehaald.
http://keesjemaduraatje.web-log.nl/photos/uncategorized/2009/03/14/hoofddoek_wouter_bos_2.jpg
Nu heeft het PvdA-congres de "Integratienota" aangenomen, waarin staat dat de PvdA de problemen in de multi-culturele samenleving wel gaat benoemen, maar dat de solidariteit met de onderdrukte "allochtone" medemens toch in stand blijft. En bij "allochtoon" gelieve te lezen "islamitische", want daarover laat Wouter Bos geen misverstanden bestaan. Hij laat zich nadrukkelijkop het NOS journaal met naast zich een strak in de hoofddoek ingepakt meisje, filmen. Wel harde taal bezigen, maar de non-verbale signalen zijn overduidelijk. Gelukkig beslaat het collectieve geheugen van Nederland slechts 3 jaar, zodat we ons er niet aan hoeven te herinneren, dat eind jaren 80 de Surinaamse Medemens naast de leider van het PvdA mocht zitten. Weliswaar niet zo prominent, maar toch.
Wat is er intussen gebeurd? Ik vertel het hier maar even, want van de actualiteitenrubrieken hoef je het echt niet te hebben. De Surinamers en de Antilianen hebben intussen ingezien dat je in Nederland alleen goed kan wonen als je tenminste een MBO-opleiding hebt gevolgd en die zijn dus gaan leren, leren leren. Zeker de meisjes hebben hier heel veel baat bij gehad, zodat de Surinaamse vrouw intussen beter is opgeleid dan de blanke Nederlandse vrouw. Waarvan acte en hulde. De PvdA heeft dus de Surinaamse- en Antilliaanse kiezer niet meer zo nodig. Bovendien zijn er intussen een paar corruptie gevalletjes bekend geworden, dus het staat niet meer zo goed op de foto.
De steun van de traditionele blanke achterban, zijnde de havenarbeider te Rotterdam en de machinebankwerker in Amsterdam-Noord, is de PvdA al lang verloren. Dat heeft niets met islamisering te maken, maar alles met de hogere opleiding van de Nederlandse kiezer. De welvaart nam toe en de solidariteit tussen welvaartsklassen nam af. Het woord zegt het al. De PvdA heeft echter wel veel politieke macht, nog steeds, en de jonge doctorandus wil ook wel eens uit de ruif meeëten. Dus de PvdA werd in de tachtiger jaren een Drs-partij, met af en toe een uitstapje naar een leuk Surinaams eet-festival in de Bijlmer. Vandaar ook dat mevrouw Ella Vogelaar multiculturaliteit verwart met lekker eten.
Nu is de volgende fase in de roemruchte geschiedenis van de PvdA bezig en die kunnen we omschrijven als de "Definitieve islamisering van de Nederlandse Sociaal-Democratische elite". De foto boven dit stukje spreekt in dit verband boekdelen. Ahmed Marcouch (PvdA Slotervaart) en Ahmed Aboutaleb (PvdA Rotterdam) zijn de levende bewijsstukken van deze politiek. Opkomende ster is Nora Kasrioui, die in drie jaar tijd zowel de top van de FNV, als de Provinciale Staten van Brabant als de PvdA-top wist te veroveren. Logisch dus, dat ze een column in Opzij mag schrijven.
Het is te laat
Jammer voor Ahmed, Ahmed en Nora, maar het is te laat. De crisis van 2008 heeft roet in het eten gegooid. Er is nog een kleine kans dat het een opgeklopte hype is en dat we midden 2010 gewoon op de oude voet verder gaan, maar alles wijst erop dat we een hele diepe en langdurige crisis tegemoet gaan. En in een crisis geldt het recht van de sterkste. Ja? Nou en? Wat wil Keesjemaduraatje nou weer beweren? Dat de goed opgeleide Marokkaanse politicus niet sterk kan zijn? Ik bedoel daarmee dat de werkloosheid juist toe zal nemen onder de groepen in Nederland verblijvende werknemers die slecht Nederlands spreken. Als je nu niet goed opgeleid bent en slecht Nederlands spreekt, dan heb je in een crisis hele slechte kaarten. Dat de PvdA op een verliezend paard aan het wedden is.
De gevolgen voor de politieke kaart van Nederland zijn dat:
-Het integratiedebat steeds minder belangrijk wordt.
-De oplossing van de crisis en de maatregelen die nodig zijn, krijgen steeds meer aandacht.
-Als de crisis leidt tot maatschappelijke problemen, dan zullen de laag opgeleide nieuwkomers de dupe worden.
-Geert Wilders vertegenwoordigt steeds meer de traditionele PvdA achterban. Dat zijn de werkende Nederlanders.
http://keesjemaduraatje.web-log.nl/keesjemaduraatje/images/2009/03/14/nora_mariettehamer.jpg
Johnnie
15 maart 2009, 10:05
PvdA voorzitter: "Geert is dom blondje"
http://www.hetvrijevolk.com/files/users/fender/ploumen.jpg
Die Lilianne Ploumen toch. De PvdA-voorzitter haalde vanmiddag tijdens het 2-daagse congres van haar partij keihard uit naar Geert Wilders en Rita Verdonk. Volgens Ploumen doen zij niets om de integratie in Nederland te bevorderen. Ja, de PvdA worstelt nogal met dit thema en inplaats van de hand in eigen boezem te steken, krijgen anderen nu de zwarte piet toegespeeld. Zo stelt Ploumen dat Wilders en Verdonk het alleen over “aanpassen of opdonderen” hebben als het gaat over de integratie van migranten en dat er geen oplossingen worden aangedragen. Als voorbeeld noemt Ploumen de suggestie van Wilders om het leger af te sturen op probleemjongeren die voor ernstige overlast zorgden in een achterstandswijk in Gouda. "Ik wist dat je blond was Geert, maar zo blond, dat had ik niet verwacht." Welnu mevrouw Ploumen, wat zijn exact uw oplossingen opdat vuilnismannen weer hun werk kunnen uitvoeren en buschauffeurs weer zonder gevaar voor eigen leven achter het stuur kunnen kruipen? Wat zijn uw plannen opdat Nederlandse meisjes weer over straat kunnen wandelen in een rokje zonder uitgemaakt te worden voor hoer. En vertel ons gelijk even uw plannen opdat homo’s weer hand in hand kunnen lopen, ambulancebroeders zich weer kunnen richten op het stabiliseren van slachtoffers en brandweerlieden zich weer kunnen concentreren op het blussen van de vuurzee. We wisten namelijk dat u wereldvreemd was, maar zo wereldvreemd dat hadden wij niet verwacht...
http://www.geenstijl.nl/
Het is in nederland een"normaal"verschijnsel om zelfgemaakte problemen te ontkennen,en om daarna diegene af te schieten die daar op wijst.Je zag het bij Hans Janmaat,Pim Fortuyn werd erom afgeschoten,en nu zijn de pijlen gericht op de PVV.Let wel,het is niet enkel maar de partij voor achmed die het flikt,maar ook het cda,vvd,sp,gl en d66 hebben daar een handje van.Maar de grootste schuld ligt toch nog steeds bij de weg met ons nederlanders die op dat soort partijen gestemd hebben.Dat de weg met ons nederlanders nu dag en nacht zitten te klagen in de telegraaf,en weet ik het allemaal over deze regering zal allemaal wel,maar dat hadden ze ook kunnen vermijden door in 2006 op de PVV te stemmen.Ken je wel aankomen met,ja maar in 2011 zijn er weer verkiezingen.Maar tegen die tijd is dit landje onderhand al failliet en zijn we weer een paar generaal pardons verder, tig uitvreters"rijker" en vele miljarden armer.Denk ook eens aan de mensen die 2011 nog geeneens meer afwachten en jaarlijks emigreren naar andere landen.Enkel daarom al zal ik 22-11-2006 altijd blijven beschouwen als de dag dat autochtonen het lieten afweten,waardoor de islam,en hun moslimkapo,s,nog meer vaste grond kregen in de de regering.at your service
Johnnie
15 maart 2009, 16:30
Waren de rozen op?
http://www.geenstijl.nl/archives/images/papaver477.jpg
U ziet het goed. Poppy fields op een PvdA-congres. Mooie rode bloemetjes gebruiken om de socialistisch idealen kracht bij te zetten. De papavervelden in Afghanistan zijn trouwens in handen van de Taliban, en van de opbrengst kopen die haatbaarden bermbommen om onze jongens op te blazen. Bismillah!
http://www.geenstijl.nl/archives/images/uruzganklein.jpg
http://www.geenstijl.nl/mt/archieven/2009/03/joehoe_wouter_waren_de_rozen_o.html#more
Mahalingam
15 maart 2009, 16:43
PvdA + Rode Papaver + köpvöd:
http://www.volkskrant.nl/multimedia/archive/00146/Roem_146943c.jpg
Bram58
15 maart 2009, 17:57
Laten we blij zijn met deze foto's van het PVDA congres !
Daar kan Geert weer mooie kamervragen over stellen :D
(wat een zooitje idioten bij die partij, HOE zou ik de populariteit van Wilders kunnen indammen...nou, ZO niet dus)
duhbyl
15 maart 2009, 18:36
Bedankt voor het plaatsen van de achterhaalde discussie, Walkie.
Ik ben zo vriendelijk geweest de coordinaten van dit stukje op het web even naar me schoonvader te sms`en.
Mij benieuwen, of ie wakker wordt.
mozabel
15 maart 2009, 18:38
Walgelijk vond ik het zien van W. Bos met die moslima naast hem, het in scène gezette stelletje is een aanfluiting zoals de samenleving niet in elkaar zit, droevig, diep droeving die krampachtigheid van de salon-socialisten!!
Marcus
15 maart 2009, 18:41
Walgelijk vond ik het zien van W. Bos met die moslima naast hem, het in scène gezette stelletje is een aanfluiting zoals de samenleving niet in elkaar zit, droevig, diep droeving die krampachtigheid van de salon-socialisten!!
De islam haalt met die kledij van die vrouwen alle vrouwelijkheid bij ze weg. Waarom moet dat? dummie
admin
15 maart 2009, 20:55
PVDA partij van de Apartheid??
Johnnie
16 maart 2009, 11:12
PvdA-congres juicht voor religieuze onderdrukking
http://hoeiboei.web-log.nl/hoeiboei/images/2009/03/15/symboliek.jpg
Het PvdA-congres was een perfecte illustratie van de hopeloze situatie van deze partij. Zeker, de bijgestelde integratienota van het partijbestuur is aangenomen. Maar in de afgelopen maanden is duidelijk geworden dat de partij zich geen raad weet met religiekritiek, geen problemen heeft met conservatieve uitingen van de orthodoxe islam en graag subsidies uitdeelt aan seksueel aparte loketten en theaters.
Als perfecte illustratie van dit alles fungeerde de pikzwart gehoofddoekte dame, die naast partijleider Wouter Bos op de eerste rij mocht zitten. De vertegenwoordigers van de islamitische SGP zijn nog steeds welkom bij de PvdA, was de niet mis te verstane boodschap voor de tv-kijkers.
Het dieptepunt van het congres was het daverende applaus voor de 12-jarige Azeza Morcy. Zij heeft de ideale score van 550 gehaald in de CITO-toets. Van harte gefeliciteerd.
De leerlinge van een islamitische basisschool uit Amsterdam werd daarom als rolmodel uitgenodigd voor het PvdA-congres. Zo kregen we het treurige beeld te zien van een socialistisch congres dat juicht voor een minderjarig meisje, dat op grond van religieuze dwangvoorschriften in zwarte lappen is gehuld.
Carel Brendel
Carel Brendel is auteur van Het verraad van links (Uitg.
http://hoeiboei.blogspot.com/
mercator
16 maart 2009, 12:45
http://hoeiboei.web-log.nl/hoeiboei/images/2009/03/15/symboliek.jpg
Heel mooi. Zo wil Wouter er mss wel 4.
Heel dat PvdA gebeuren is een zielige wereldvreemde vertoning geworden, en wekt alleen de minachting van de Allahtonen op voor zoveel zwakheid en zelfvernedering.
duhbyl
16 maart 2009, 13:54
Waarom wordt Wouter niet gevraagd of hij het normaal vindt, gezeten te zijn naast een vrouw, die van mening is dat de moeder van ze kinderen, na haar dood in de hel beland, al waar ze zal opgehangen worden, aan ijzeren haken; bevestigd aan haar borsten.
Ik denk, dat hij na zo`n prachtige volzin, begint te stamelen.
hirihiri123
16 maart 2009, 19:51
Die moslima zal thuis wel straf krijgen, omdat ze naast een man zat.........................
mercator
16 maart 2009, 22:56
Waarom wordt Wouter niet gevraagd of hij het normaal vindt, gezeten te zijn naast een vrouw, die van mening is dat de moeder van ze kinderen, na haar dood in de hel beland, al waar ze zal opgehangen worden, aan ijzeren haken; bevestigd aan haar borsten.
Ik denk, dat hij na zo`n prachtige volzin, begint te stamelen.
Maar dat wéét Woutertje helemaal niet, als linkse domoor laat ie zich de moslim multicul- praatjes als zoete koek inlepelen.
Johnnie
17 maart 2009, 07:52
'Wachten met bezuinigen in strijd met EU-regels'
maandag 16 maart 2009 21:01
Het voorstel van PvdA-minister Wouter Bos (Financiën) om pas te bezuinigen in 2011 of 2012 als de economie weer aantrekt, kan niet in een wet worden vastgelegd. Het is in strijd met de begrotingsregels van de Europese Unie (EU).
PvdA-leider Wouter Bos wil nog niet bezuinigen
Elseviers opinie
'De PvdA wil de crisis te lijf met vurig socialisme: hoe hoger de staatsuitgaven, hoe beter. De gedachte dat de overheid de kreupele economie ook zó zwaar kan belasten dat ze echt in elkaar klapt, is niet aan de socialisten besteed'
Dat schrijven ambtenaren van het ministerie van Financiën in een intern memo (pdf) gericht aan Bos, dat is in handen gekomen van RTL Nieuws.
De memo is een reactie op Bos' 'gedachten' over een wet rond het begrotingsbeleid. Het kabinet heeft het crisisberaad vanavond weer hervat.
Discussie
De ambtenaren wijzen erop dat het voorstel van Bos - het opnemen in de wet van een verbetering van 0,5 procentpunt van het begrotingstekort, totdat de begroting weer in evenwicht is - in Brussel zal leiden tot discussie.
Een woordvoerder van Bos wijst er op dat het stuk verschillende scenario's beschrijft en dat Brussel het secnario van een verbetering van het structurele saldo met 0,5 procentpunt juist zou aanmoedigen. Volgens hem zijn er sinds het verschijnen van het memo al verschillende nieuwe versies door
ambtenaren geschreven en valt er geen beleidsvoornemen uit af te leiden.
Plannen
PvdA-fractievoorzitter Mariëtte Hamer zei zaterdag op het PvdA-congres nee tegen 'harde en onrechtvaardige bezuinigingen in de crisisjaren'.
Door Maartje Willems
http://www.elsevier.nl/web/10227301/Nieuws/Europese-Unie/Wachten-met-bezuinigen-in-strijd-met-EU-regels.htm
De medeplichtingen van het verraad van lissabon worden op hun beurt weer verneukt door het EU reich.Mooier kunnen we het niet hebben.:D
"fan"
18 maart 2009, 10:57
übermens.
http://www.hetvrijevolk.com/files/users/fender/ploumen.jpg
Aangezien Ploumen het socialisme van de PvdA beschouwt als “übermenschlich”,
en de aanhangers van dit socialisme als übermenschen,
is deze zienswijze overeenkomstig het socialisme van Hitler.
. . .
vBulletin® v3.6.8, Copyright ©2000-2012, Jelsoft Enterprises Ltd.