PDA

Vollständige Version anzeigen : Islamextremisme groeit


admin
30 april 2007, 19:14
30.04.2007 16.00u - Niet weinig politiek-correcte opiniemakers in dit land (en elders in Europa) doen er alles aan om de dreigingen van het islamitisch fundamentalisme te minimaliseren. “Wat je niet ziet, is er niet”, is hun motto en de onuitgesproken bedoeling is hun multiculturele wensdromen niet te verstoren. Een verhaal dat echter met elke (al dan niet verijdelde) aanslag aan geloofwaardigheid inboet. Ondertussen hebben verschillende buitenlandse westerse landen gespecialiseerde cellen opgezet, die nauwkeurig de plannen om een kalifaat op Europees grondgebied uit de grond te stampen, in kaart brengen en analyseren.

Met enige belangstelling werd uitgekeken naar het jongste rapport van het comité I, dat de Belgische veiligheidsdiensten (de Staatsveiligheid en de militaire ADIV) controleert. Zo ‘schat’ de Staatsveiligheid het aantal moslimextremisten in dit land op 8.000 mensen. Dan zou je toch denken dat dit een topprioriteit is van de Staatsveiligheid? “De inlichtingendiensten hebben nog altijd géén cijfermatige analyse gemaakt van de islamitische radicalisering in ons land”, leest men in Gazet van Antwerpen (28.04.2007).

Zo kan men nog een aantal eigenaardigheden optekenen. Zo meldt Gazet van Antwerpen dat de beide veiligheidsdiensten eindelijk een gemeenschappelijke definitie voor “islamisten” hebben aanvaard, namelijk “moslims die een islamitische staat met sharia willen vestigen”. Noteer ook dat radicalisering niet alleen in moskeeën of scholen gebeurt, “maar vooral in besloten garages, kelders, appartementen of via het internet”.

Ondanks de dreiging die uitgaat van moslimextremisme én het feit dat men blijkbaar bijzonder weinig vat op het fenomeen krijgt, is “de Staatsveiligheid niet te vinden voor een grondige studie van de politieke, sociale, culturele en sociologische oorzaken van de gewelddadige radicalisering”. Je kan je afvragen wat dan wel de taak van de Staatsveiligheid is? Het is natuurlijk veel politiek correcter (en vooral veel ongevaarlijker) om het Vlaams Belang te schaduwen.

De veiligheidsdiensten geven in hetzelfde rapport eindelijk toe dat ze in het verleden niet objectief over het islamextremisme hebben gerapporteerd: “Terwijl het in 2002 nog heette dat ‘de Staatsveiligheid uit misbegrepen politieke correctheid het moslimextremisme onderschatte’, luidt het nu dat ‘de veiligheidsdiensten het gevaar niet minimaliseren of opkloppen, maar vooral geen bevolkingsgroepen stigmatiseren’”.

Nog opmerkelijk is het feit dat de militaire veiligheidsdienst ADIV ontdekt heeft dat een aantal niet-gouvernementele organisaties banden zou hebben met Al-Qaida. En neen, deze zaak wordt niet verder uitgespit, want “er is onvoldoende personeel om het verder uit te zoeken”. Een kwestie van prioriteiten natuurlijk.


www.vlaamsbelang.org

Bakema
2 mei 2007, 00:12
Ja hoe het met die prioriteit gesteld is is meer dan bekend.

DeepThroat
3 mei 2007, 18:48
Vlaamse kontakten IRL zijn absoluut niet blij met de verkleuring en de islamisering van Vlaanderen. Als men het probleem laat voortwoekeren zal het zo mogelijk escaleren in een bloedige burgeroorlog. De pro-multikul socialistische regering wijst liever op het vertrek van Abu Jahjah als zoethoudertje dan te werken aan de oplossing van een alsmaar groeiend probleem.

Kijk eens naar Antwerpen: eens was deze stad eigendom van de Vlamingen, nu zwaaien de incest-produkten van buiten-europa er de scepter. Wederom is de analyse van het Vlaams Belang juist en wederom worden de linkse Vlamingen liever als nieuwe geitenkudde van de isla-parasieten ingezet.

Wat voor Antwerpen geldt, geldt overigens ook voor Rotterdam: de problemen met de import van aasgieren uit de zandstreken zijn dermate uit de hand gelopen dat ze waarschijnlijk niet meer op te lossen zijn...

Socialisme? Dat nooit meer...

Bakema
3 mei 2007, 22:32
In Rotterdam zijn best mooie huizen. Het is alleen jammer dat het prikkeldraad zo duur is. In mijn buurt moest iedereen politiekeurmerk sloten kopen en monteren. Kosten 600 euro per woning, uiteraard zelf betalen. Nu komen ze inderdaad niet meer door de voor of achterdeur maar gooien gewoon een grindtegel door het huiskamerraam. Er werd nu op de stads tv geadviseerd tralies voor je raam te nemen. Ik heb inmiddels een andere oplossing gevonden waar de criminaliteitscijfers wel van dalen.

admin
3 mei 2007, 22:39
Maar dat blijft alleen onder ons :D nlvlag