Vollständige Version anzeigen : PvdA carrièrejager Bernard Welten heeft niets te klagen. Welten is een lafaard.
King George
20 oktober 2009, 13:53
Bernard Welten kennen we nu als de man die klaagde over te weinig gehoord te worden door Ter Horst en Cohen. Inmiddels heeft hij, zoals niet anders dan te verwachten was, zijn uitspraken weer ingetrokken en zijn excuses aangeboden.
Nou ken ik Bernard Welten nog als de man die trots zichzelf op de borst kloppend van de daken schreeuwde hoe kordaat hij wel niet optrad tegen buurtbewoners die van lieverlee zelf optraden tegen de Marokkanenterreur in hun eigen woonwijk, bij het ontbreken van kordaat optreden hiertegen door de politie zelf.
Dus aan vrijheid van spreken geen gebrek. Of bedoelde hij nou eigenlijk dat hij niet meer door de politieagenten op straat, de antennes van de straat, gehoord wordt? Dat hij zich daar inmiddels al ver van heeft vervreemd?
Lees hieronder even de Haagse Herrie van vandaag met Hero Brinkman en Harry van Bommel! Zéér verhelderend over het ware karakter van PvdA carrièrejager Welten!
http://i33.tinypic.com/6ruko1.jpg
De PvdA: Ons kent ons en de ene hand wast de andere als het om vet gesubsidieerde baantjes bij de overheid gaat...
hirihiri123
21 oktober 2009, 08:38
Welten bouwt illegale parkeerplaats aan huis
Warmondse buren van Amsterdamse korpschef zijn woest
door Richard van de Crommert en Tjerk de Vries
WARMOND, woensdag
Naast zijn strijd met burgemeester Job Cohen, blijkt de Amsterdamse hoofdcommissaris Bernard Welten ook een ordinaire grondoorlog met zijn buren in Warmond uit te vechten.
Gisteravond kwam de zaak voor de derde maal aan de orde bij de klachtencommissie van de gemeente Teylingen, waar Warmond onder valt.
De korpschef bewoont in het Zuid-Hollandse plaatsje een, mede door de gemeente Amsterdam gefinancierde, kapitale villa. Zo’n anderhalf jaar geleden kocht Welten, samen met een andere buurman, voor een spotprijs een stukje plantsoen van de gemeente om bij zijn tuin te trekken.
Heg
Hij zou illegaal een heg van bijna twee meter hoog hebben laten plaatsen rond zijn tuin. Daarnaast is bij het huis zonder vergunning een vierde parkeerplaats aangelegd. „Ook illegaal”, beweert zijn buurvrouw. „Je verwacht toch van een hoofdcommissaris van de politie dat hij zich aan de regels houdt. Maar hij heeft overal lak aan en gedraagt zich ronduit arrogant.”
„We waren stomverbaasd toen er ineens grote auto’s kwamen aanrijden en die grond bebouwd ging worden. Het bestemmingsplan is groen en niks anders. Geen bouwwerken dus. Maar in plaats van tegen een plantsoen zitten wij nu tegen tachtig vierkante meter hekwerk, weliswaar met beplanting, en een parkeerplaats aan te kijken”, aldus de buurvrouw. „Tegen alle regels in. We krijgen ook voortdurend gelijk bij de gemeente, zwart op wit.”
Overtreding
Welten is door de gemeente op de hoogte gesteld dat hij in overtreding is. In een brief van 10 oktober 2008 schrijft de gemeente: „Wij willen met betrekking tot de erfafscheiding binnen acht weken een handhavingsprocedure tegen beide eigenaren opstarten.”
• Over Weltens erfafscheiding zijn zijn buren niet te spreken: „Wij zitten tegen tachtig vierkante meter hekwerk aan te kijken.”
• Naast zijn stulpje in Warmond heeft hoofdcommissaris Welten voor weinig geld een lap gemeentegrond op de kop kunnen tikken om er een extra parkeerplaats aan te leggen. Omdat hij daar geen vergunning voor had mag hij er zijn auto echter niet neerzetten.
Niet alleen Welten, maar ook de afdeling vastgoedbeheer van de politie Amsterdam-Amstelland kreeg daar een afschrift van. „Ze beloven te gaan handhaven, maar dat doen ze dus niet”, briest de buurvrouw.
OPSPORINGSAMBTENAAR CONTROLEERT KORPSCHEF
Commissaris Welten weigert commentaar
Van onze verslaggevers
WARMOND, woensdag
De Amsterdamse politiekorpschef Bernard Welten wordt sinds een paar maanden gecontroleerd door een buitengewoon opsporingsambtenaar die elke week een paar keer door zijn straat rijdt.
Als er op de illegale parkeerplaats een auto staat, wordt Welten direct tot de orde geroepen.
Opmerkelijk is dat de korpschef pas in december vorig jaar een aanvraag voor een bouwvergunning bij de gemeente indiende voor zijn reeds vergrote perceel. Tegelijkertijd maakte de gemeente plannen om de bestemming van het stukje grond alsnog te wijzigen. Volgens de aanvraag is een en ander besloten conform afspraken tussen Welten en de burgemeester. De buren verdenken burgemeester Sander Schelberg er sindsdien van Welten voor te trekken.
Zijn buurvrouw maakt zich boos over de spotprijs waarvoor Welten het stuk extra grond in handen kreeg. In 2005 konden Warmonders voor 150 euro per vierkante meter stukjes gemeentegrond kopen. Alleen voor stukken van meer dan honderd vierkante meter was een taxatie vereist. Welten vond dit destijds te duur. Anderhalf jaar geleden, de officiële prijs was toen al opgelopen tot 300 euro per vierkante meter, hapte Welten wel toe. De korpschef kreeg de grond voor slechts 150 euro per vierkante meter. „Eerst zeggen dat je het stuk grond er niet bijkoopt, en dan drie jaar later het alsnog voor de oude prijs kopen”, tiert zijn buurvrouw. Welten wil geen commentaar geven op het geschil. Burgemeester Schellenberg van de gemeente Teylingen is bekend met de bezwaren. Hij legt uit dat de gemeente bezig is met een volledig nieuw bestemmingsplan, waardoor er in de toekomst op de groenstroken via een bouwvergunning een erfafscheiding mag worden geplaatst. „Het is dus naar verwachting binnen afzienbare tijd legaliseerbaar”, verdedigt hij het gebrek aan handhaving. „We hebben inderdaad beloofd te zullen handhaven, maar dat kan dus niet zomaar.”
„Wat Welten doet, is dus hetzelfde als je auto ergens neerzetten waar het niet mag, omdat je denkt dat het parkeerverbod binnenkort wel opgeheven gaat worden”, besluit de buurvrouw.
irishpastry
21 oktober 2009, 09:06
„Wat Welten doet, is dus hetzelfde als je auto ergens neerzetten waar het niet mag, omdat je denkt dat het parkeerverbod binnenkort wel opgeheven gaat worden”, besluit de buurvrouw.
Lijkt mij een zaak voor de rijdende rechter :-)) :-))
King George
21 oktober 2009, 13:00
Het loopt zo lekker van het ene in het andere schandaaltje daar bij die carrière PvdA'ers.:D
Victor
22 oktober 2009, 10:52
Het loopt zo lekker van het ene in het andere schandaaltje daar bij die carrière PvdA'ers.:D
Als ik werk zoek ga ik niet naar het CWI maar naar de PvdA. toPpie
Mahalingam
28 oktober 2009, 20:57
Welten heeft een scheve schaats gereden met zijn interview in de NRC. Hij heeft leden van de elite die boven hem staan, uitgemaakt voor minkukels.
Zo gaan we niet met elkaar om.
En wie roepen er 'weg met die man!'? De pseudo-elite van de SP. En hun argument? Dat is ideologisch zuiver.
SP-fractievoorzitter Remine Alberts vindt dat Welten een brevet van onvermogen heeft afgegeven. "Dat is jammer voor Welten, maar in dit land is afgesproken dat de politie doet wat de politiek wil en niet andersom. Dat heet rechtsstaat. Er zijn zat landen in de wereld waar de politie het voor het zeggen heeft en daar zou ik om die reden echt niet willen wonen.''
En ter Horst piepte: "(de uitspraken)....niet te zien als een zinvolle bijdrage aan het vergroten van de veiligheid in Nederland''.
http://www.spitsnieuws.nl/archives/binnenland/2009/10/sp_welten_moet_opstappen.html
En Cohen heeft ferme maatregelen genomen (die doet niets anders, zijn maatregelen zijn altijd ferm): er dient een boetekleed te worden aangetrokken:
Het zal vooralsnog zijn laatste interview zijn geweest. Cohen, gisteren tijdens een VVD-interpellatie over de kwestie in de raadsvergadering: ‘Ik heb de heer Welten aangegeven dat zo’n interview niet nog een keer moet gebeuren. Hij begrijpt dat. Het is aan hem om de schade die is veroorzaakt te herstellen.’
http://www.volkskrant.nl/binnenland/article1309034.ece/Welten_over_de_knie_bij_Cohen
De tekst van het raadsdebat is hier:
http://images.volkskrant.com/volkskra/upload/ftp/bijlagen/cohenwelten.pdf
Een feit is dat Amsterdam de afgelopen 5 jaar een stuk veiliger is geworden. Daar is hard aan gewerkt. En daarover had het interview moeten gaan –en nergens anders over!
Nog even en de veiligheid in Amsterdam is net zo'n soort legende als die van het prachtige Al-Andalus.
vBulletin® v3.6.8, Copyright ©2000-2012, Jelsoft Enterprises Ltd.