PDA

Vollständige Version anzeigen : Proef tegen 'radicalisering'


admin
12 mei 2007, 18:23
Alweer een geldverslindend projectje. Tegen de z.g. radicalisering. En nee, niet de flink toenemende radicalisering van onze nieuwe moslim-'Nederlanders' is het doel maar gewone blanke belhameltjes die zouden 'afglijden naar extreem-rechts'. En dat schijnt vele malen erger te zijn dan extreemlinkse- of muzelmannen-terreur. Deze beide laatste stromingen' zijn overigens record-houder als het op gewelddadigheid, vernielingen, herrieschoppen en zelfs moord aankomt.

http://www.uitkijk.net/data/upimages/lonsdale.gif

De gemeente Winschoten probeert jongeren die dreigen 'af te glijden in het extreem-rechtse circuit' te deradicaliseren. Het gaat om een proefproject onder leiding van, jawel hoor, het instituut voor multiculturele ontwikkeling Forum. Ook de Anne Frank Stichting en de Universiteit Leiden laten zich niet onbetuigd en doen mee aan het door het ministerie van Vrom (door u dus) gefinancierde project.

De jongeren worden naar Duits voorbeeld individueel benaderd. Centraal staat het bieden van een alternatief. Dat meldden burgemeester Janny Vlietstra (PvdA) van Winschoten en Rob Witte van Forum woensdag in het programma EénVandaag. Volgens Witte zijn veel jongeren gevoelig voor een alternatief buiten de extreem-rechtse hoek. Ze zouden 'doodziek' worden als ze merken dat ze constant het stempel neonazi krijgen opgeplakt.....

Vlietstra is in haar linkse nopjes met de proef. Zij stelt vast dat er problemen zijn met deze jongeren, wat leidt tot overlast en geweldplegingen en confrontaties met zielige, culuurverrijkende allochtonen. 'Dat vinden we ongewenst en dan helpt repressie alleen niet', zegt de burgemeester in het programma. Daarom wil Winschoten, waar naar schatting vijftig van dergelijke niet-linkse jongeren rondlopen, hen aan werk of scholing helpen.

Ook Eindhoven begint deze zomer met het zogenoemde deradicaliseringsprogramma, meldt EénVandaag. Volgend jaar zomer worden de eerste resultaten bekend. Daarna wordt het programma mogelijk uitgebreid naar andere gemeenten.


De Uitkijk

Johnnie
13 mei 2007, 09:37
Wijs plan van de linkse lijers om de lonsdalers aan te pakken,want voor je het weet randen ze de moslimvrouwen aan,beroven ze ouwe moslimvrouwtjes,maken ze van mooie wijken ghetto,s,zitten de meeste in de steun,jagen ze de moslims uit hun wijken,puilen de gevangenissen uit van de lonsdalers en gaan de lonsdalers zich nog hip voelen ook.at your service

DeepThroat
13 mei 2007, 10:09
Dat is één van de trucs van de sociofascistische dhimmie-regering: de focus verleggen.
Vestig vooral de aandacht op - tot op zekere hoogte - onschuldige groeperingen om de aandacht van het werkelijke kwaad af te leiden. Het kwaad dat door de socialisten zèlf geïmporteerd werd: hele bergdorpen vol berbers en gedegenereerde nikkers uit Afrika...Echter met behulp van het moderne medium internet weet de moderne westerling wel beter: als er ergens ellende is, dan zijn er import-bavianen bij betrokken en zelden of nooit 'Lonsdalers'.