Vollständige Version anzeigen : Staatsjournaal zuigt nu ook officieel
Johnnie
6 juni 2007, 18:43
Bij de NOS-journaal geven ze het nu ook eindelijk toe: de kwaliteit van het NOS-journaal en het Radio 1-journaal is zwaar kudt. Zozeer zelfs, dat de NOS de staatsedities van 18.00 en 20.00 en de ochtenduitzendingen gaat aanpassen. Hoofdschuldige van dit drama is uiteraard Hans Laroes, die alle redacties heeft samengevoegd. Met als gevolg: nog meer vergadertijgers op één hoop en nog minder tijd voor het echte nieuws. Maar onze InformatieMinister heeft hiervoor nooit oog gehad, zo blijkt uit intern onderzoek. Kijken wij niet van op, want zijn sweeties Iwris Kelly, Caroline Lilypally en Aldith Hunkar kregen bijna fulltime bijles van meneer in het NOS-bezemhok. Hoe dan ook, het wordt nooit meer wat met het staatsjournaal onder leiding van Laroes. En hoe pakt Hansje zelf alle kritiek op? Meneer heeft de nodige maatregelen getroffen. Hét grote afscheidsinterview van Marga van Praag bij haar psychiater? Lolbroek Peer Ulijn met z'n 'stukjes' cultuur overhevelen naar de VVV? Duitsland-correspondente Margriet Brandsma vrijaf geven voor een grote ombouwbeurt? De helft van de ingeslapen redactie ontslaan? Zelf opstappen? Nee, hoor, de klok wordt gewoon teruggezet: er komen weer deelredacties. En Laroes zit er als vanouds bovenop. Zij het dit keer met verse stagiaires. Maar vrijmiddag heeft hij alle tijd voor een chatje met U.
www.stasimedia.nl
http://www.geenstijl.nl/
Johnnie
6 juni 2007, 18:52
NSB teletekst: lies, big lies en journalistiek
http://www.hetvrijevolk.com/files/diversen4/tt121.gif
Het leugenachtige zit 'm in de volgende zinnen: "Waarschijnlijk deed het Witte Huis dat uit wraak voor uitspraken van haar man" en "Bush had gewaarschuwd dat Irak uranium wilde kopen voor kernwapens. Dat bleek niet waar te zijn."
In de zin "Waarschijnlijk deed het Witte Huis dat uit wraak voor uitspraken van haar man" wordt nog het woord waarschijnlijk gebruikt, zodat er nog enige ruimte voor twijfel gelaten wordt. Waarom is deze zin dan leugenachtig? Omdat de naam van degene die de naam van de CIA-agente, Valery Plame, heeft gelekt allang bekend is: Richard Armitage, indertijd een plaatsvervanger van Colin Powell op het ministerie van Buitenlandse Zaken die bekend staat als duif en bepaald geen vriend van Bush.
Zie ook Christopher Hitchens op Slate: Novak exonerates the Bushies in the Plame case.
Omdat NSB teletekst dit reeds lang bekende feit achterwege laat is de zin "Waarschijnlijk deed het Witte Huis dat uit wraak voor uitspraken van haar man" toch leugenachtig, ondanks het gebruik van het woordje waarschijnlijk.
Ook de volgende zinnen kunnen het daglicht niet verdragen: "Bush had gewaarschuwd dat Irak uranium wilde kopen voor kernwapens. Dat bleek niet waar te zijn."
Joe Wilson kreeg dankzij zijn vrouw de opdracht om uit te zoeken of Irak in Niger daadwerkelijk had getracht om uraniumerts te kopen. Wilson, een diplomaat zonder relevante onderzoekservaring, bleef aan de rand van het zwembad van zijn hotel zitten en belde wat rond en sprak met enkele mensen. That's all folks. Niettemin meende Wilson dat hij had vastgesteld dat Irak geen poging had gedaan om uraniumerts te kopen.
De van Slate bekende journalist Christopher Hitchens heeft echter aangetoond dat Irak wel degelijk getracht heeft uranium te kopen. Dat blijkt uit twee artikelen van 10 april 2006 en 25 juli 2006. Ook Norman Podhoretz gaat hier in een lang artikel over leugens over Irak op in.
De echte leugenaar in deze hele affaire is Joe Wilson, niemand anders.
Voor wie er het fijne van wil weten: HVV heeft er al eens een artikel aan gewijd: Plamegate: na Rathergate nieuwe afgang voor linkse media.
The Weekly Standard schreef een uitgebreid artikel over de gretigheid van de linkse media om Bush aan het kruis te nagelen, met name The Washington Post en The New York Times: The Plamegate Hall of Shame. Later heeft The Washington Post de waarheid opgebiecht: End of an Affair It turns out that the person who exposed CIA agent Valerie Plame was not out to punish her husband.
De New York Times bleef vasthouden aan de Grote Leugen die zo goed uitkwam: Bush did it!
NSB teletekst volgt in de voetsporen van de New York Times: Als je een leugen maar vaak genoeg herhaalt, gaan de mensen hem vanzelf geloven.
http://www.hetvrijevolk.com/?pagina=3786
Die linkse lijers hangen echt van liegen en bedriegen aan elkaar vast.Wat een walgelijk zooitje daaroat your service
vBulletin® v3.6.8, Copyright ©2000-2012, Jelsoft Enterprises Ltd.