PDA

Vollständige Version anzeigen : GGZ doet maar wat


FanatiKus
20 juni 2011, 21:44
Zoals de Centrale Banken geen idee hebben van de financiële constructies tussen banken en cliënten geldt dit ook voor het ministerie van Volksgezondheid en de GGZ. (http://www.nu.nl/algemeen/2544608/ggz-mist-overzicht-medicatie-ouderen.html)



Bij 32 van 33 onderzochte GGZ-locaties was bij recente controles geen actueel en volledig medicatieoverzicht van oudere psychiatrische patiënten aanwezig.

De inspectie constateerde wel dat behandelaren van de onderzochte locaties zich zeer bewust zijn van de risico's en deze zoveel mogelijk proberen te beperken. In de ambulante ouderenpsychiatrie gebruiken patiënten vaak verschillende geneesmiddelen tegelijk.

Ofwel men blijft experimenteren hoe gedrag correleert met chemische stofjes

Het aantal ouderen in Nederland dat psychiatrische zorg nodig heeft, neemt toe.

Misschien iets te maken dat mensen met potentieel gezond verstand zich niet meer willen onderwerpen aan systeem 'Liegen om te Leven'.

Ruim een derde van de GGZ-vestigingen kon nog niet aantonen dat de effecten van de behandeling worden bijgehouden.

Wordt tijd dat gehele GGZ net als UWV en bijstand wordt weggesnoeid (http://www.nu.nl/politiek/2791492/krom-loodst-nieuwe-bijstand-kamer.html)!

FanatiKus
25 juni 2011, 13:55
Zoals de Centrale Banken geen idee hebben van de financiële constructies tussen banken en cliënten geldt dit ook voor het ministerie van Volksgezondheid en de GGZ. (http://www.nu.nl/algemeen/2544608/ggz-mist-overzicht-medicatie-ouderen.html)

Wordt tijd dat gehele GGZ net als UWV wordt weggesnoeid!

en wat doet Rutte I ....


De helft tot twee derde van de zevenhonderd zorgboerderijen in Nederland komt door de ingreep in het persoonsgebonden budget (pgb) in de financiële problemen of moet dicht.

Mensen die hun pgb verliezen moeten daardoor bij grote instellingen aankloppen, wat ten koste gaat van zorgboerderijen.

Blijkbaar weet Rutte I niet goed wat nu eigenlijk moet worden gesnoeid voor een gezonde samenleving!

VrijheidNu
2 juli 2011, 17:30
Blijkbaar weet Rutte I niet goed wat nu eigenlijk moet worden gesnoeid voor een gezonde samenleving!

De Nationale Ombudsman Alex Brenninkmeijer stelt een 'gedegen onderzoek' in naar het functioneren van de Inspectie voor de Gezondheidszorg (IGZ).

De inspectie ontkent dat er afspraken zijn gemaakt tussen de inspectie en het ziekenhuis dat de anesthesioloog niet voor de tuchtrechter zou hoeven te verschijnen. De inspectie betreurt dat het onderzoek naar de zaak zo lang heeft geduurd.

============

DAB-systeem werkt nog sneller

FanatiKus
9 september 2011, 17:36
Organisaties als KNAW en NWO zijn al een tijdje bezig om waarheiddelen mogelijk te maken. Dat doen ze bijvoorbeeld door wetenschappers die ze financieren aan te sporen om hun gegevens toegankelijk te maken in plaats van ze stof te laten verzamelen in een bureaula.



De gesloten datacultuur die onder psychologen heerst is een broedplaats voor wetenschappelijke fraude.

Wanneer komt er een onderzoek naar praktijken van eerste geneesheer Gerards bij GGZ Boxmeer in het najaar van 2004! (http://www.forum-voor-de-vrijheid.nl/showthread.php?t=24366)

Context: moord op van Gogh en de machtswissel bij Hells Angels!

IntuitieTrainer
20 april 2012, 05:47
Logica van Wilders ook interessant voor Chinezen! (http://www.nrc.nl/nieuws/2012/04/19/aivd-steeds-meer-nederlanders-voeren-jihad-in-buitenland/?utm_campaign=Feed%3A+NrcHandelsbladVoorpagina+%28 nrc.nl+-+nieuws%29&utm_source=feedburner&utm_medium=feed)

GGZ LandvanKuukjA heeft nog wel wat info!

FanatiKus
20 april 2012, 12:18
GGZ LandvanKuukjA heeft nog wel wat info!

RollenSpel in de 3e SpinozaGolf doet wonderen! (http://www.elsevier.nl/web/Nieuws/Wetenschap/336569/Computerspel-haalt-tieners-uit-hun-depressie.htm?rss=true)