Vollständige Version anzeigen : Eenheid in visie kan eurozone redden
IntuitieTrainer
13 september 2011, 17:43
Het was een kwestie van tijd totdat het GELD=MACHT-principe onder druk zou komen te staan. Nu zijn we zover geëvolueerd dat Europese regeringsleiders het samen eens moeten worden over het einddoel van het Europese integratieproces en de rol van de euro daarin.
Bij de invoering van de euro konden regeringsleiders het niet eens worden over de belangrijke vraag waarom en waar we met elkaar heen willen. Zonder een gemeenschappelijk antwoord op de vraag te hebben, kwam de euro er toch. Mocht overeenstemming nodig zijn geweest, dan was de munt er waarschijnlijk nooit gekomen.
De europese lidstaten wilden door het invoeren van een gemeenschappelijke munt een einde maken aan de macht van de dollar.
Toen de Tweede Kamer in februari 1965 voor het eerst de theoretische mogelijkheid van een Europese monetaire unie besprak, zei minister van Financiën Witteveen (VVD) dat de lidstaten elkaar daarin een blanco cheque zouden geven. Dat, stelde hij, kon alleen als sluitstuk van een volledige Europese integratie. Als surrogaat daarvoor dienen nu verdrag en stabiliteitspact.
Met de blauwdruk van het systeem 'Leven en Laten Leven' kan Nederland zijn invloed op Europa en daarmee de wereld vergroten!
Alleen duurt het even voordat het GELD=MACHT-principe zich laat onderwerpen aan het WAARHEID=MACHT-principe!
Timing (om succes te hebben) wordt crusiaal!
FanatiKus
13 september 2011, 18:56
De europese lidstaten wilden door het invoeren van een gemeenschappelijke munt een einde maken aan de macht van de dollar.
Alleen duurt het even voordat het GELD=MACHT-principe zich laat onderwerpen aan het WAARHEID=MACHT-principe!
Europese aanpak Griekse crisis is zelf failliet (http://www.elsevier.nl/web/Opinie/Commentaren/299652/Europese-aanpak-Griekse-crisis-is-zelf-failliet.htm)
De problemen in Griekenland worden alleen maar groter in plaats van kleiner. De Europese aanpak werkt niet, maar Brussel is doof voor kritiek
======================
Griekenland is het offer om Europa rijp te maken voor systeem 'Leven en Laten leven'!
VrijheidNu
13 september 2011, 20:32
Politici denken nog steeds volgens de GELD=MACHT-dogma's
Net als de financiële markten hebben ook de politieke leiders in Nederland, Duitsland en Finland er geen vertrouwen meer in dat de Grieken hun bezuinigingsplannen zullen waarmaken.
Rutte in mei (4 maanden geleden): Alleen nog geld lenen aan Griekenland als we zeker weten dat we dat terugkrijgen! (http://youtu.be/Gc4yQHFEoHg)
De zuidelijke lidstaten, waaronder ook Frankrijk, zijn echter nog niet zover in hun denken (http://fd.nl/economie-politiek/671221-1109/haagse-bronnen-griekenland-is-opgegeven), dus er is nog geen politiek draagvlak.
Paradigma-conflict gaat niet over wat 'politiek draagvlak' kan krijgen, maar wat in lijn is met de logica van de absolute waarheid!
46 miljoen Amerikanen leven in armoede.
Land of the free?
FanatiKus
13 september 2011, 22:22
Het was een kwestie van tijd totdat het GELD=MACHT-principe onder druk zou komen te staan. Nu zijn we zover geëvolueerd dat Europese regeringsleiders het samen eens moeten worden over het einddoel van het Europese integratieproces en de rol van de euro daarin.
Alleen duurt het even voordat het GELD=MACHT-principe zich laat onderwerpen aan het WAARHEID=MACHT-principe!
President Barack Obama stuurt zijn minister van financiën, Timothy Geithner, naar een informeel overleg van Europese ministers in Polen.
Persbureau Reuters meldt op basis van anonieme bronnen dat Geithner er bij zijn Europese collega’s op zal aandringen dat het noodfonds snel flexibeler inzetbaar moeten worden gemaakt zodat het ook staatspapier kan opkopen. Ook zou de Amerikaanse minister willen dat het fonds wordt vergroot.
De leiders van de eurozone moeten de financiële markten tonen dat zij verantwoordelijkheid nemen in de Europese schuldencrisis.
Het is juist de bedoeling om de financiële markten te tonen wat de waarheid is!
Het is moeilijk om een gemeenschappelijk beleid te coördineren en overeen te komen als er zoveel landen zijn met verschillend beleid en verschillende economische omstandigheden.
Uiteindelijk zullen de grote landen in Europa, de leiders van Europa, samen moeten komen en een besluit moeten nemen om te coördineren hoe monetaire integratie gepaard kan gaan met effectiever begrotingsbeleid.
De Amerikaanse minister van financiën Timothy Geithner zal deze week in Polen spreken met de ministers van financiën uit de eurozone. Het eendaagse bezoek van Geithner vrijdag komt bij verrassing en tekent de ernst waarmee de VS de situatie aanschouwen. Afgelopen weekend was Geithner nog in Marseille voor een top van de ministers van financiën en centrale bankiers van de G7. Hij sprak daar al onder meer met zijn Duitse collega Wolfgang Schäuble. In Marseille stelde Geithner dat de Europese landen ‘ondubbelzinnig’ hun steun voor de zwakke lidstaten moesten uitspreken. Volgens de Amerikaanse minister van financiën moeten de eurolanden de politieke wil tonen om de crisis aan te pakken.
Volgens Obama zal de zwakte in de wereldeconomie aanhouden zolang de crisis in de eurozone niet wordt opgelost. Griekenland is de grootste directe zorg, maar het grootste probleem zal zijn ‘wat er gebeurt in Spanje en Italië als de markten die zeer grote landen blijven aanvallen’.
Een langetermijnoplossing is volgens de president mogelijk als de financiële markten geloven dat de eurolanden met begrotingsoverschotten bereid zijn hun partners in de monetaire unie te steunen.
Politici moeten de financiële markten juist integreren ofwel onderwerpen aan het WAARHEID=MACHT-principe.
Obama stelt dat de VS sterk betrokken zijn in de gesprekken over hoe de eurocrisis opgelost moet worden. De schuldencrisis is volgens hem een van de grote onderwerpen op de agenda van de G20-top in Frankrijk in november.
====================
Nog 2 maanden wachten ?!?!?!?!
VrijheidNu
8 november 2011, 18:33
De europese lidstaten wilden door het invoeren van een gemeenschappelijke munt een einde maken aan het GELD=MACHT-principe van de dollar!
Timing (om succes te hebben) wordt crusiaal!
Nog steeds denken politici (en juristen) dat het rechtvaardig is om met het GELD=MACHT-principe de huidige crisis te lijf te gaan.
Dit is echter een doodlopende weg, ofwel zelfmoord!
In Italië durft de meerderheid de MACHT niet de waarheid te vertellen. (http://www.nu.nl/buitenland/2662791/berlusconi-wint-stemming-maar-verliest-meerderheid.html)
Berlusconi wint nog wel de stemming over de jaarrekening van 2010, maar het is onduidelijk of Pier Luigi Bersani van de Democratische Partij weet heeft van het systeem 'Leven en Laten Leven'!
In Griekenland is geen geschiedenis van coalitieregeringen. Dat de socialistische en de conservatieve partij momenteel aan één tafel zitten om te onderhandelen, is dan ook uniek.
Onze uitdaging voor de komende tijd is ervoor te zorgen dat de Griekenland de steun van Europa behoudt. Het is tot de verkiezingen dan ook cruciaal dat de regering met één stem optreedt.
De Nieuwe Democratie is momenteel de belangrijkste oppositiepartij in Griekenland. De leider van de partij, Antonis Samaras, heeft in de afgelopen weken felle kritiek geuit op premier George Papandreou, die volgens verwachting dinsdag met zijn hele ministerploeg zijn ontslag zal indienen.
Samaras en Papandreou hebben de afgelopen dagen overleg gevoerd over een nieuw te vormen coalitieregering, die het land zal regeren tot de verkiezingen op 19 februari. Daarin zal de Nieuwe Democratie samenwerken met de socialistische partij van Papandreou, Pasok.
De coalitieregering heeft als taak een financieel reddingsplan aangenomen te krijgen en een bankroet te voorkomen. Op 19 februari worden vervolgens verkiezingen gehouden.
Zal in Griekenland de plannen worden ontwikkelt om de eurozone sterker door de paradigmawisseling te laten komen ...
FanatiKus
8 november 2011, 22:49
Politici gaan het GELD=MACHT-principe gebruiken om banken te selecteren op gezond gedrag!
Zal in Griekenland de plannen worden ontwikkelt om de eurozone sterker door de paradigmawisseling te laten komen ...
Hoeveel Goud hebben Griekenland & Italië ?!
Oppositieleider Antonis Samaras gaat Brussel niet schriftelijk beloven dat hij de door de EU geëiste gevraagde hervormingen gaat uitvoeren. Met het oog op de onderhandelingen over een nieuwe regering had Jean-Claude Juncker, voorzitter van het beraad van ministers van Financiën van de eurolanden, maandagavond geëist dat een nieuwe Griekse regering zo'n schriftelijke belofte zou afgeven.
Dat zou ook de uitslag zijn geweest van een referendum!
Ik denk niet dat er eerder een regering was die zoveel verantwoordelijkheid droeg en die met zoveel toewijding haar nationale plicht vervulde.
Griekenland overviel Europa vorige week met de aankondiging een referendum te willen houden over het in Brussel bereikte akkoord over de aanpak van de schuldencrisis. Onder grote internationale druk zag het land daarvan af. De nieuwe premier moet de pijnlijke bezuinigingsmaatregelen invoeren.
Zal Berlusconi dezelfde tactiek gaan uitvoeren ?!?!?!?!
VrijheidNu
27 november 2011, 09:06
Dat het einddoel van het Europese integratieproces het systeem 'Leven en Laten Leven is.
Al moet de euro eerst nog worden verlost van het psychosegeloof!
De tijd zal het leren wanneer het GELD=MACHT-principe zich laat onderwerpen aan het WAARHEID=MACHT-principe!
Timing (om succes te hebben) is niet meer relevant!
Herman van Rompuy moest in de 3e SpinozaGolf steeds een nieuwe strategie verzinnen om de reActies van de Financiële Markten op de suggesties van de Europese Commissie (http://www.nrc.nl/nieuws/2011/11/23/europese-commissie-pleit-voor-strenger-financieel-toezicht-op-eurolanden/?utm_campaign=Feed:+NrcHandelsbladVoorpagina+(nrc. nl+-+nieuws)&utm_source=feedburner&utm_medium=feed) te pareren!
Alleen het ‘goede’ deel van de schuld wordt samengevoegd, tot de grens die in het Stabiliteits- en Groeipact als acceptabel wordt beschouwd: zestig procent van het bruto binnenlands product. Dit is de ‘normale’ schuld, waar niets problematisch aan is omdat alle landen die hebben. Voor alle overige schuld draaien landen zelf op.
Dat politici begrippen gebruiken als 'goede' en 'slechte' schuld is al een teken dat ze niet zijn ingewijd in de context van de wiskundige definitie van de absolute waarheid!
Er worden slechts een beperkt aantal euro-obligaties uitgegeven, die naast de bestaande nationale staatsobligaties gaan bestaan.
Er kan dus alleen eurobonds worden uitgegeven, wanneer burgers ervoor kiezen hun burgerschap van een lidstaat op te geven en europeaan te worden!
FanatiKus
27 november 2011, 10:03
@MinPres aan @euHvR & @BarackObama "Eurobonds pas invoeren, wanneer een lidstaat failliet is!
Dus in de toekomst krijg je onderhandelingen over de omruil verhoudingen?!
Gerelateerd aan welk land, hoeveel inwoners (aandeelhouders) en verdienmodel ...?!?!?!
Dat politici begrippen gebruiken als 'goede' en 'slechte' schuld is al een teken dat ze niet zijn ingewijd in de context van de wiskundige definitie van de absolute waarheid! Er kan dus alleen eurobonds worden uitgegeven, wanneer burgers ervoor kiezen hun burgerschap van een lidstaat op te geven en europeaan te worden!
Of worden gedwongen indien een lidstaat failliet is.
Voor de Financiële Markten zal het toch wel interessant zijn wanneer het één en ander in werking wordt gezet!
IntuitieTrainer
6 mei 2012, 22:18
Herman van Rompuy moest in de 3e SpinozaGolf steeds een nieuwe strategie verzinnen om de reActies van de Financiële Markten op de suggesties van de Europese Commissie (http://www.nrc.nl/nieuws/2011/11/23/europese-commissie-pleit-voor-strenger-financieel-toezicht-op-eurolanden/?utm_campaign=Feed:+NrcHandelsbladVoorpagina+(nrc. nl+-+nieuws)&utm_source=feedburner&utm_medium=feed) te pareren!
Europees parlement mag commentaar leveren!
FanatiKus
6 mei 2012, 22:41
Europees parlement mag commentaar leveren (http://www.forum-voor-de-vrijheid.nl/showthread.php?p=156029#post156029)!
Wel oppassen: (http://www.forum-voor-de-vrijheid.nl/showthread.php?t=26891) Alles kan namelijk tegen je worden gebruikt!
ATHENE - De leiders van de twee partijen die bij de Griekse parlementsverkiezingen de meeste stemmen hebben behaald willen opnieuw onderhandelen over de noodleningen waar Griekenland van afhankelijk is.
De conservatieve leider Antonis Samaras van Nea Dimokratia deed nadat de uitslag bekend was geworden een oproep voor een nieuwe coalitie met twee doelen: Griekenland in de euro houden en de voorwaarden waar de noodleningen aan verbonden zijn opnieuw onder de loep nemen. Alexis Tsipras, de leider van het linkse Syriza, wil de hele overeenkomst in de prullenbak werpen.
Europese Commissie kan zijn gezicht nog redden door het DAB-systeem uit te rollen!
VrijheidNu
7 mei 2012, 20:59
Wel oppassen: (http://www.forum-voor-de-vrijheid.nl/showthread.php?t=26891) Alles kan namelijk tegen je worden gebruikt!
Europese Commissie kan zijn gezicht nog redden door het DAB-systeem uit te rollen!
Dan moet @euHvR eerst de regeringsleiders zover krijgen dat ze accepteren dat alleen een cultuur van 'waarheiddelen' de euro kan redden (http://www.nrc.nl/nieuws/2012/05/07/leider-grootste-partij-griekenland-geeft-formatieopdracht-terug/?utm_campaign=Feed%3A+NrcHandelsbladVoorpagina+%28 nrc.nl+-+nieuws%29&utm_source=feedburner&utm_medium=feed)!
Zowel Nieuwe Democratie als Pasok vinden dat de grootste winnaar, Syriza, onderdeel moet zijn van de regering. Alleen wil Nieuwe Democratie niet met die partij in een coalitie. Syriza zal een poging gaan wagen voor de formatie, maar het is zeer onwaarschijnlijk dat het met de Nieuwe Democratie tot een overeenstemming kan komen.
Slimste is dus om alle partijleiders ineens in te wijden in de beginselen van het DAB-systeem.
Nu is er geen meerderheid die voor de huidige Europese afspraken is!
De communisten hebben bij voorbaat regeringsdeelname uitgesloten en de neonazis van Gouden Dageraad vallen af. Dan blijven er van de zeven partijen in Griekenland maar vijf over die een coalitie kunnen vormen en zonder Pasok en Nieuwe Democratie is er geen mogelijkheid tot een meerderheidsregering. Kortom het is een zooitje. Er is dus best kans op nieuwe verkiezingen.
Weer tijd kopen zodat de Grieken de kunst kunnen afkijken van Nederlandse en Amerikaanse politici ?!?!!?!?
vBulletin® v3.6.8, Copyright ©2000-2012, Jelsoft Enterprises Ltd.