Vollständige Version anzeigen : Raad van State gaat toetsen aan grondwetten!
VrijheidNu
12 december 2011, 10:23
ex-politica Ayaan Hirsi Ali krijgt 25.000 euro voor waarheiddelen (http://www.nu.nl/media/2807219/ayaan-hirsi-ali-krijgt-journalistieke-prijs.html), maar ze had meer geld kunnen verdienen, indien ze opties KPN had gekocht!
Morgan Stanley heeft op 4 mei een belang in KPN genomen (http://www.telegraaf.nl/dft/bedrijven/kpn/12099872/__Morgan_Stanley_bouwt_belang_KPN_op__.html?cid=rs s) van 10 procent. Nu de vraag of er ook slimme AFM-bestuurders zijn die ook hebben meegelift! Bij KPN hebben ze overduidelijk niet om dit bod gevraagd (http://www.nrc.nl/nieuws/2012/05/08/kpn-vindt-bod-mexicanen-te-laag-en-noemt-het-ongevraagd/?utm_campaign=Feed%3A+NrcHandelsbladVoorpagina+%28 nrc.nl+-+nieuws%29&utm_source=feedburner&utm_medium=feed), maar financieel directeur van América Móvil zegt wel een “constructieve dialoog” met het bestuur van KPN na te streven.
América Móvil is in handen van de rijkste man ter wereld, de Mexicaan Carlos Slim en hij wil weten welke KPN'ers de emails van redactie@waarheiddelen.nl kan ontcijferen (http://www.volkskrant.nl/vk/nl/2668/Buitenland/article/detail/3253440/2012/05/10/Britse-troonrede-vooral-goed-nieuws-voor-boeren-spionnen-en-journalisten.dhtml?utm_source=RSSReader&utm_medium=RSS)!
Voor hen had de koningin Elizabeth gisteren goed nieuws tijdens de Britse troonrede. Wat ontbrak bij de Queen's Speech waren ambitieuze ideeën om de economische crisis aan te pakken. Regering en oppositie denken verschillend over de vraag of dat via wetgeving kan.
Ofwel het conflict tussen 'liegen om te leven' en wetgeving die het DAB-systeem mogelijk maakt! In het CDA mag de lijsttrekker ook de lijst samenstellen.
Wie zijn allemaal de vriendjes van BlekeHenk! (http://www.forum-voor-de-vrijheid.nl/showthread.php?p=165781#post165781)?
FanatiKus
12 december 2011, 10:46
... is de 3e SpinozaGolf niet meer te stoppen!
Merkel is strenger voor Duitsland dan voor de andere eurolanden ...
Al in 2009 namen de Duitsers de ‘Schuldebremse’ (schuldenrem) op in hun grondwet. De rem wordt de komende jaren steeds wat verder aangetrokken. Vanaf 2016 staat het grondwettelijke maximum voor het structurele tekort van de Duitse federale overheid op 0,35 procent van het bbp.
... alle eurolanden moeten in hun wetgeving een regel opnemen dat de staatsbegroting in evenwicht moet zijn, of een overschot vertoont ...
Ook beloofden de EU-landen (behalve het Verenigd Koninkrijk) om zo’n nieuwe regel voor het structurele tekort ook nog in de grondwet te verankeren.
Dat hoeft niet ieder jaar zo te zijn. Tijdens een recessie mag het tekort tijdelijk oplopen. Maar over de hele conjunctuur gemeten moet er sprake zijn van begrotingsevenwicht. Het tekort gecorrigeerd voor conjunctuur, het zogenoemde ‘structurele tekort’, mag niet boven de 0,5 procent van het bruto binnenlands product uitkomen.
Het lijkt erop dat deze richtlijnen allesbehalve lijken op natuurwetten!
Dus logisch dat de Britten dit psychosegeloof niet zagen zitten!
The City was "under very serious threat" of "retribution" over the veto, adding: "Every time the bond markets twitch, I can see the finger being pointed at those awful Anglo-Saxons in the City of London."
In deze discussie wees Rutte erop dat dit in Nederland helemaal geen zin had. In Nederland is er namelijk een scheiding tussen het 'gezond verstand' en het 'juridisch geneuzel'.
Als een Kamermeerderheid besluit dat het tekort toch hoger mag zijn dan voorgeschreven, dan kan dat gewoon. De grondwet is in Nederland in eerste plaats een politieke kwestie, geen juridische.
En toen besloot een ContactPersoon van SiT om uit te wijden over de fundamenten van het Democratisch Anarchistisch Bestuurs systeem ...
IntuitieTrainer
12 december 2011, 11:35
Het lijkt erop dat deze richtlijnen allesbehalve lijken op natuurwetten!
Dus logisch dat de Britten dit psychosegeloof niet zagen zitten!
Kamermeerderheid = het collectief bewustzijn van Nederland
kan besluiten om de grondwetten te negeren!
Toch nog afwachten of tijdens de president-verkiezingen in de VS onze Jo de Rut niet ieder'1' in de maling heeft genomen?!
David Cameron will face MPs later to explain his decision to veto EU treaty changes - a decision his coalition partners say was bad for Britain.
Financiële Markten zijn zo afgericht dat het niet zichtbaar is dat het VerdienModel van de 'groei'economieën (die landen die hun eigen staatsoblibaties opkopen om de gevestigde orde in stand te houden) in het systeem 'Leven en Laten Leven' niet meer relevant zijn!
Kredietbeoordelaar Moody's zit nog steeds in een paradigmaconflict en kan de kredietwaardigheid van de EU-lidstaten niet goed inschatten!
Volgens Moody's staan er in het akkoord weinig nieuwe maatregelen en blijven de risico's voor de eurozone toenemen. Door een gebrek aan daadkracht loopt de kredietwaardigheid steeds meer gevaar.
Vorige week dreigde kredietbeoordelaar Standard & Poor's dat mogelijk van alle landen de kredietstatus wordt verlaagd.
Dat kan kloppen, want Moody's zat er niet bij!
Al is de invloed wel groot!
Beleggers vinden het verdrag dat de leiders van de eurolanden zijn overeengekomen om een strengere begrotingsdiscipline af te dwingen niet genoeg om een eind te maken aan de eurocrisis.
De rente op Italiaanse staatsobligaties met een looptijd van 10 jaar steeg met 22 basispunten tot 6,6 procent. De rente op Spaanse staatsobligaties met een looptijd van 10 jaar ging met 14 basispunten omhoog tot 5,94 procent.
Geen probleem:
ING Groep heeft een bod gedaan op eeuwigdurende schulden van in totaal 5,8 miljard euro om zijn kapitaalpositie te verbeteren. Ze hoeven maar een fractie te betalen!
Alleen moet er dadelijk wel een belasting van 50% komen op de transacties tussen de verschillende valuta's.
VrijheidNu
12 december 2011, 21:11
Het lijkt erop dat deze richtlijnen allesbehalve lijken op natuurwetten!
Dus logisch dat de Britten dit psychosegeloof niet zagen zitten!
De Britten zitten echter niet op één lijn! Cameron verzette zich op de EU-top tegen een nieuw verdrag met daarin strengere begrotingsregels voor de lidstaten. De andere landen maakten daarom afspraken zonder de Britten.
Nick Clegg, vicepremier en leider van de Liberaal Democraten, zei dat de uitkomst slecht is voor Groot-Brittannië.
De ene wil meer solidariteit tussen de leden en andere regelgeving.
De ander is enkel gehecht aan de logica van de Europese interne markt.
De waarheid is, dat iedere muntunie zijn eigen logica heeft.
En het is een kwestie van tijd tot het voor iedereen duidelijk zal worden in welke muntunie de meeste welzijn wordt gecreëerd!
In deze discussie wees Rutte erop dat dit in Nederland helemaal geen zin had. In Nederland is er namelijk een scheiding tussen het 'gezond verstand' en het 'juridisch geneuzel'.
Als een Kamermeerderheid besluit dat het tekort toch hoger mag zijn dan voorgeschreven, dan kan dat gewoon. De grondwet is in Nederland in eerste plaats een politieke kwestie, geen juridische.
Het blijft vreemd dat de leiders niet besluiten om meteen het DAB-systeem uit te rollen ??!?!
We zijn deel van de EU en dat willen we ook zijn. De gebeurtenissen van afgelopen week doen daar volgens Cameron niets aan af.
We zijn een handelsland en we hebben de Europese interne markt nodig voor de handel, investeringen en banen.
Cameron verzette zich op de EU-top tegen een nieuw verdrag met daarin strengere begrotingsregels voor de lidstaten. De andere landen maakten daarom afspraken zonder de Britten.
Nick Clegg, vicepremier en leider van de Liberaal Democraten, zei dat de uitkomst slecht is voor Groot-Brittannië.
De ene wil meer solidariteit tussen de leden en andere regelgeving.
De ander is enkel gehecht aan de logica van de Europese interne markt.
De waarheid is, dat iedere muntunie zijn eigen logica heeft.
En het is een kwestie van tijd tot het voor iedereen duidelijk zal worden in welke muntunie de meeste welzijn wordt gecreëerd!
FanatiKus
13 december 2011, 11:22
En het is een kwestie van tijd tot het voor iedereen duidelijk zal worden in welke muntunie de meeste welzijn wordt gecreëerd!
Het blijft vreemd dat de leiders niet besluiten om meteen het DAB-systeem uit te rollen ??!?!
Canada stapt formeel uit Kyoto Protocol (http://www.nu.nl/buitenland/2691982/canada-stapt-kyoto-protocol.html)
Canada, Japan en Rusland gaven afgelopen weekeinde in Durban aan dat zij niet van plan waren om nieuwe beloftes te doen over de beperking van CO2-uitstoot, zo lang er geen verdrag is waar ook grote vervuilers als China en de Verenigde Staten zich aan moeten houden.
Japan en Canada, beginnen zich op grond van onder andere Climategate 2.0 - dat opnieuw bewees dat de VN werkt met doelbewust verdraaide en vervalste wetenschappelijke gegevens - los te maken uit de klimaatprogagandatrein en hebben verklaard er niet nog meer geld aan te willen uitgeven.
Het wordt steeds meer duidelijk dat de mensheid radeloos begint te worden!
Wordt tijd dat de mensheid wordt opgevoed met de wiskundige definitie van de absolute waarheid!
VrijheidNu
13 december 2011, 15:38
Wordt tijd dat de mensheid wordt opgevoed met de wiskundige definitie van de absolute waarheid!
Voor u een vraag, voor mij een weet!
Aanstaande vrijdag maakt het kabinet waarschijnlijk bekend dat minister van Binnenlandse Zaken Piet Hein Donner de nieuwe vicepresident van de Raad van State wordt. Op die beslissing is veel kritiek (http://www.forum-voor-de-vrijheid.nl/showthread.php?t=27073).
Piet Hein Donner is een jurist en driemaal was hij minister van Justitie, eenmaal minister van Sociale Zaken, tegenwoordig is hij Minister van Binnenlandse Zaken. Sinds 2003 zat hij in alle kabinetten.
Donner kent - als geen ander zou je geneigd zijn te zeggen - de wegen in Den Haag, zowel letterlijk als figuurlijk. Hij heeft bij de Raad van State gezeten en in het kabinet. Hij is op het paleis geweest en in de Senaat. Hij heeft zijn netwerk en kent iedereen. En iedereen kent hem ook.
Bij een adviesorganisatie als de Raad van State is dat belangrijk. Je moet met mensen door één deur kunnen, voor- en nadat je ze van advies hebt voorzien. En ook voor- en nadat dat advies is overgenomen of terzijde geschoven. Dan helpt het als je al wat langer meeloopt.
Ben bang dat hij door dat netwerk vaak op het verkeerde been is gezet!
FanatiKus
18 december 2011, 16:52
Ben bang dat hij door dat netwerk vaak op het verkeerde been is gezet!
Stichting Intuïtie Trainen gelooft nog steeds in een stralende toekomst voor de EU,
indien alle instituten een cultuur van 'waarheiddelen' gaan invoeren.
FanatiKus
30 maart 2012, 14:57
Nu duidelijk is dat Rutte I en de PVV blijven doorgaan met waarheiddelen, zullen de 2e kamerfracties steeds meer over het systeem 'Leven en Laten Leven' te weten komen. Tenminste wanneer Maxime Verhagen de informatie van de Raad van State (informeel via Donner) zal overhandigen aan Wilders. Probleem is echter dat het netwerk sME (ContactPersoon = Brinkman) heeft gekozen om de kiezen op elkaar te houden, zolang de onderhandelingen niet in de 2e kamer gaan plaatsvinden.
Publieke omroepen zijn niet in staat om de beste ID'en een podium te bieden!
Volgens de PvdA heeft dit land behoefte aan een krachtdadig kabinet (http://www.telegraaf.nl/wuz/profiel/bweijsman/blogs/pvda-en-daadkracht?cid=rss) met een breed draagvlak die ferme maatregelen neemt!
Welke maatregelen?!
Nederland was een ander land geweest als wij niet acht jaar lang, in een tijd van terrorisme en crisis, met Jan Peter Balkenende een minister-president hadden gehad die geen drie fatsoenlijke zinnen achter elkaar kon zetten. En we zouden een ander land worden als Mark Rutte niet zijn dagen sleet met tactisch zwijgen.
Chinees spreekwoord: 'Met nietsdoen kun je meeste bereiken!'
Job Cohen zal nu wel balen dat hij niet heeft gesolliciteerd voor de functie van vicevoorzitter van de Raad van State!
Welnee, Raad van State staat ook op omvallen!
VrijheidNu
15 april 2012, 13:19
Rutte I en de PVV staken met waarheiddelen totdat er voldoende draagvlak is voor het systeem 'Leven en Laten Leven'!
Is dit op Europees of op binnenlands niveau?!
VrijheidNu
25 april 2012, 09:18
Met nietsdoen kun je meeste bereiken!
Klopt, vandaag wil iedereen ineens waarheiddelen met @JCdeJager, de moNARch en Gradje!
@geertwilderspvv in #Catshuis "Er is geen deal, zonder een deal met @GuusjA"! (http://www.nrc.nl/nieuws/2012/04/24/wilders-tijdens-kamerdebat-ik-kon-niet-anders/?utm_campaign=Feed%3A+NrcHandelsbladVoorpagina+%28 nrc.nl+-+nieuws%29&utm_source=feedburner&utm_medium=feed)
Het getuigt juist van moed om nee te zeggen tegen het uiteindelijke pakket dat op tafel lag in het Catshuis!
Roemer bedankt Wilders voor val kabinet
Nu staan we voor de keuze alsnog onze verantwoordelijkheid te nemen. We moeten mensen het vertrouwen geven dat we er voor hen zijn. De SP wil geen knutselwerk van een demissionair kabinet. Desondanks moeten we wel plannen naar Brussel sturen, iets waar wij ook ideeën over zullen inbrengen. Hoe meer zaken we het met elkaar over eens kunnen worden, hoe beter het is.
We zullen zien ...
FanatiKus
9 mei 2012, 23:17
Roemer bedankt Wilders voor val kabinet
Nu te zien bij #penw
De Italiaanse politie heeft woensdag huiszoeking gedaan bij het hoofdkantoor van Banca Monte dei Paschi di Siena. De inval hield verband met een onderzoek naar mogelijke misleiding van toezichthouders rond de overname in 2007 van rivaal Antonveneta, ooit eigendom van ABN Amro.
Behalve de oudste bank van Italië kregen ook andere financiële instellingen inspecteurs over de vloer. Onder hen was de gerenommeerde zakenbank Mediobanca, die Monte dei Paschi adviseerde toen die bank Antonveneta voor 9 miljard euro in contanten overnam van het Spaanse Banco Santander.
Santander had Antonveneta in handen gekregen bij de overname en opdeling van ABN Amro samen met Royal Bank of Scotland en Fortis. De Spanjaarden verkochten de kersverse Italiaanse dochter vrijwel direct met flinke winst door.
De openbare aanklager in Italië vermoedt dat Monte dei Paschi destijds tegenover de financiële toezichthouders een te rooskleurig beeld van de eigen situatie heeft geschetst om toestemming te krijgen voor de dure acquisitie. Ook toen vroegen marktkenners zich al af of de bank zich niet zou vertillen.
Toen waren er al partijen die wisten dat er een paradigma-wisseling op komst was (http://www.forum-voor-de-vrijheid.nl/showthread.php?t=27979)!
VrijheidNu
9 mei 2012, 23:56
ABN Amro had een rekeningnummer waar transacties werden gedaan door SWD i.o.
Toen waren er al partijen die wisten dat er een paradigma-wisseling op komst was (http://www.forum-voor-de-vrijheid.nl/showthread.php?t=27979)!
Betalingen tussen leden netwerk OranjePapegaaY helemaal niet meer zichtbaar voor fractieleiders! (http://www.forum-voor-de-vrijheid.nl/showthread.php?t=25982)
IntuitieTrainer
10 mei 2012, 09:39
Ziehier de sPionnen van @GuusjA (http://www.ad.nl/ad/nl/2942/EK-voetbal/article/detail/3253459/2012/05/10/Bavariajurkje-in-commercial-met-Platini.dhtml?utm_source=RSSReader&utm_medium=RSS)!
/kpn-vindt-bod-mexicanen-te-laag-en-noemt-het-ongevraagd
Britse-troonrede-vooral-goed-nieuws-voor-boeren-spionnen-en-journalisten.
Welk land maakt als eerst wetgeving die het DAB-systeem mogelijk maakt!
Die loopt namelijk voor op LandvanKuukjA (https://twitter.com/#!/LandvanKuukjA)!
FanatiKus
11 mei 2012, 13:15
Ziehier de sPionnen van @GuusjA (http://www.ad.nl/ad/nl/2942/EK-voetbal/article/detail/3253459/2012/05/10/Bavariajurkje-in-commercial-met-Platini.dhtml?utm_source=RSSReader&utm_medium=RSS) die voorlopen op ontvangers van denktank@lombok.nl
Verdachte vrouw schoot campingbaas dood (http://www.volkskrant.nl/vk/nl/2686/Binnenland/article/detail/3258744/2012/05/21/Verdachte-vrouw-schoot-campingbaas-dood.dhtml?utm_source=RSSReader&utm_medium=RSS) omdat zij de aandelen KuukjA wel wilde verkopen!
vBulletin® v3.6.8, Copyright ©2000-2012, Jelsoft Enterprises Ltd.