PDA

Vollständige Version anzeigen : Dossier gore al


Johnnie
13 juli 2007, 09:31
Inhoud:

citaten over Al Gore
artikelen van Lux et Libertas
publicaties elders op het web
cartoons




Citaten over het milieu & eco-hysterie:



Lux et Libertas:

Terwijl The Goracle probeert "Moeder Aarde" te redden van de zogenaamd naderende Apocalyps, schijnt hij daarbij niet te kijken naar wat voor soort uitschot hij als artiesten betrekt bij de Live Earth-concerten. Het grootste stuk stront trad in Hamburg op. Het betreft Yusuf Islam, die bij zijn geboorte de naam Steven Demetre Georgiou kreeg en vroeger de artiestennaam Cat Stevens gebruikte. Deze tot de islam bekeerde schurk zei in 1989 dat hij de fatwa van ayatollah Khomeini steunde, waarin laatstgenoemde opriep tot het vermoorden van Salman Rushdie (die had de "blasfemische" roman De Duivelsverzen geschreven).

Bron: Al Gore heeft schijnbaar geen probleem met Yusuf Islam, 8 juli 2007



Simon Rozendaal:

De huidige klimaathysterie is flink versterkt door de film van Al Gore, An Inconvenient Truth. Het was overigens niet de eerste paniekzaaiende film over het broeikaseffect. Dat was The Day After Tomorrow, van enkele jaren gelden. Beide films heetten gebaseerd te zijn op de klimaatwetenschap.
Met verschillende voorspellingen. Waar An Inconvenient Truth stelt dat de temperatuur door het versterkte broeikaseffect met enkele graden zal stijgen, voorspelde The Day After Tomorrow dat de temperatuur behoorlijk zou dalen door het broeikaseffect.

Dat zegt natuurlijk iets over de stand van de klimaatwetenschap. Inderdaad, het kan vriezen en het kan dooien.


Bron: Van de ene klimaat-hysterie naar de andere, Simon Rozendaal, Elsevier.nl, 19 maart 2007




Lux et Libertas:

Het échte nieuws was echter dat in de linkse krant The New York Times een enigszins kritisch artikel stond over Al Gore, de onheilsprofeet die bakken vol geld verdient met zijn propaganda-film An Inconvenient Truth (de film heeft al 46 miljoen dollar opgebracht). In het betreffende artikel wordt overigens verwezen naar een artikel van de bioloog Paul Reiter in The International Herald Tribune. De bewering van Al Gore dat de opwarming van de aarde de verspreiding van malaria veroorzaakt is nonsens. Bij de terugkeer van malaria in de laatste 20 jaar spelen allerlei factoren een rol, zoals de ban op DDT, ontbossing, migratie vanuit malaria-gebieden, resistentie tegen medicijnen en insecticiden en vooral armoede. Er is door wetenschappers echter geen verband vastgesteld tussen de opwarming van de aarde en malaria.

Bron: Linkse krant The New York Times kritisch over Al Gore, 14 maart 2007



Elma Drayer:

Milieuactivisten schetsen al jaren apocalyptische scenario’s om ons te doen geloven dat de aarde rap op de ondergang afstevent.
Oud-politicus Al Gore trekt als een hedendaagse apostel de wereld over om deze onheilsboodschap te verbreiden onder de volkeren. Alleen is het nu niet langer de Schepper die aan de touwtjes trekt, maar zijn wij zelf geheel en al verantwoordelijk. Preciezer: wij westerlingen, met onze ongebreidelde consumptiezucht. Als wij ons maar zouden bekeren, dan komt het héél misschien nog goed.


Bron: Vanwaar toch die malle verbetenheid?, Elma Drayer, Trouw, 29 maart 2007



Lux et Libertas:

Hoewel de Amerikaanse onheilsprofeet volop gebruik maakt van privévliegtuigen en het energieverbruik van zijn woning in Nashville erg hoog is, koopt hij aflaten in de vorm van "carbon offsets". Naar eigen zeggen "compenseert" hij daarmee de "luchtvervuiling" die hij zelf veroorzaakt. Waarom hij de uitstoot van koolstof (het Nederlandse woord voor carbon) "luchtvervuiling" noemt is overigens een raadsel, aangezien een koolstofatoom samen met twee zuurstofatomen een koolstofdioxidemolecuul vormen. Koolstofdioxide is een kleurloze en reukloze stof die essentieel is voor planten. Niet voor niets groeien bomen naast de snelweg het best. Wil men dus een "groenere aarde", dan zou men juist meer CO2 moeten uitstoten. Maar volgens Al Gore kunnen wij de naderende Apocalyps alleen voorkomen door minder koolstof uit te stoten en áls men al koolstof uit stoot moet men dit door middel van "carbon offsets" compenseren. Die "carbon offsets" koopt The Goracle overigens van het bedrijf Generation Investment Management, waarvan hij nota bene zelf een van de oprichters is. Bovendien is hij bestuursvoorzitter van het betreffende bedrijf. Hij koopt zijn aflaten dus van zijn eigen bedrijf! En alsof dat nog niet dubieus genoeg is, adviseert hij anderen ook "carbon offsets" te kopen, liefst natuurlijk van Generation Investment Management. Al Gore is nog hypocrieter dan wij al dachten.

Bron: De 'carbon offsets'-zwendel van Al Gore, 7 maart 2007



Simon Rozendaal:

Maanden geleden was de afspraak gemaakt. Als Al Gore voor de promotie van zijn film in Denemarken zou zijn, zou hij geïnterviewd worden door de Jyllands-Posten – u weet wel van de cartoonrel. En die krant, de grootste in Denemarken, zou de hulp inroepen van Bjorn Lomborg. Lomborg heeft ooit het boek ‘The Skeptical Environmentalist’ geschreven, geldt als een milieudeskundige en is hoogleraar aan de Copenhagen Business School. (...) De dag voor het interview liet Gore via via weten dat Lomborg er niet bij mocht zijn. Te kritisch. Een uur later liet hij weten eigenlijk helemaal geen zin meer te hebben in dat interview.

Bron: Al Gore is bang voor kritiek, Simon Rozendaal, Elsevier.nl 23 januari 2007



Lux et Libertas:

Hij verbruikt alleen al in één van zijn huizen jaarlijks 221.000 kilowattuur aan energie, twintig maal zoveel als een gemiddeld Amerikaans huishouden. En dan te denken dat Gore daarnaast volop gebruikt maakt van privévliegtuigen, terwijl hij ook gebruik zou kunnen maken van de reguliere vliegverbindingen (waardoor hij minder zou vervuilen).

Bron: Al Gore verbruikt massaal energie, 28 februari 2007




Artikelen van Lux et Libertas:

Al Gore heeft schijnbaar geen probleem met Yusuf Islam, 8 juli 2007

'Al Gore wil miljardair worden', 25 april 2007

'Live Earth'-concert Wembley zorgt voor 3000 ton CO2-uitstoot, 20 april 2007

Milieu-onvriendelijke zinkwinning op landgoed Al Gore, 18 maart 2007

Linkse krant The New York Times kritisch over Al Gore, 14 maart 2007

Veroorzaakt de mens de opwarming van de aarde?, 11 maart 2007

De 'carbon offsets'-zwendel van Al Gore, 7 maart 2007

Al Gore verbruikt massaal energie, 28 februari 2007

The Goracle wint Oscar, 26 februari 2007

De Apocalyps nadert, 23 februari 2007

http://www.luxetlibertas.com/algore.html

von slarotimov
13 juli 2007, 09:46
De millieumaffia wil de mensen bang hebben zodat ze makkelijker hun knip trekken om de extra belastingen van links te betalen,bv de opslag op het vliegen wat dus alleen voor de schatkist is, en iedereen weet waar dat geld voor gebruikt wordt.