PDA

Vollständige Version anzeigen : Help de Ieren en de nederlanders


hirihiri123
8 juni 2008, 16:56
Het ziet er naar uit dat het Nederlands politiek stelsel een “lost case” is.

Politici zijn of niet te vertrouwen, of denken alleen aan hun eigen politieke carrière, of beide.

Een duidelijk voorbeeld is de behandeling van de Hernoemde EU-Grondet, genoemd het verdrag van Lissabon. Al is het “Verraad van Lissabon” een veel betere naam voor dit stinkend proces. Hoe het in Nederland verloopt, komt onder andere tot uiting in ons artikel van gisteren, met de vraag:
“Laat u zich ook zo gemakkelijk bedriegen”? *)

In België is er (nog erger) helemaal geen publiciteit aan gegeven, en hebben de politici geheel buiten de burgers om, de zaak geratificeerd. Erg dociele van die Belgen. Of niet Vlamingen?

Kunnen we nog wat doen om onze soevereiniteit nog verder “down the drain” te laten gaan?

Ik denk hier niet, al blijf ik zelf wel doordrammen tot het laatste fluitje van de scheidsrechter geweest is. En daarna ga ik studeren wat we alsnog kunnen doen. Want uiteindelijk zal het verstand, de logica en de moraliteit zegevieren!! Natuurlijk houden we ons aanbevolen voor ideeën.

Een hoop op afkeuren, of minstens vertragen (wat ons nieuwe kansen geeft) zit in de afkeuring van dat “Verraad” door het Ierse referendum op 12 juni.

Kunnen wij daar wat aan doen?
Niet veel, maar wel IETS.

We kunnen zorgen dat zoveel mogelijk Ieren weten dat wij achter hen staan, ja zelfs hen verzoeken (smeken?) om ook in ons belang toch NEEN te stemmen.

We noemden het gisteren al: Laat het hen weten. En onderstaande site maakt het voor ons eenvoudig om dat te doen. Zowel gemeenschappelijk als individueel. En…Niet geschoten is altijd mis!
Teken, en als je nog andere mogelijkheden ziet, laat ze ons weten.
Dat kan op de link hier onder:

De site die de Europese verzoeken aan de Ieren bundelt, schrijft hen:

————————————
Beste Ierse vrienden van Europa,

Ik ben een burger(es) uit een lidstaat van de EU. In mijn land wordt ons het recht geweigerd, over de toekomst van Europa te stemmen. U in Ierland hebben alleen dit recht en worden opgeroepen, op 12 juni 2008 over het EU-reformverdrag te beslissen. Ik ben tegen dit reformverdrag in zijn ondemocratisch tot stand komen en inhoud.
A.u.b. gaat u NEEN stemmen. Ook voor mij.
Als eerste stap, om een democratisch, solidair, ecologisch en vreedzaam Europa op te bouwen.

Ga naar deze site en onderteken de petitie.
Iedere druppel kan de emmer doen overlopen, iedere strohalm kan de rug van de kameel breken.

GA NAAR:
http://www.irish-friends-vote-no-for-me.org/index.php?set_language=en&cccpage=sign_petition


zie ook:http://www.forum-voor-de-vrijheid.nl/showthread.php?t=8923

Glass
13 juni 2008, 12:46
Ook al keuren die Ieren de nieuwe grondwet af dan nog zullen die ‘lamlullen’ in Brussel er wel weer een nieuwe draai aangeven. Wij worden blijvend besodemieterd !

vrijenblij
13 juni 2008, 17:50
De stemmen zijn bijna geteld, maar uitslag staat vast: ook de Ieren moeten niets hebben van het Verdrag van Lissabon. Eigenlijk hebben ze gewoon tegen de Europese grondwet gestemd, maar in Nederland mogen wij daar sinds het mislukte referendum in 2005 niet meer over praten. Het kabinet spreekt liever over een Wijzigingsverdrag. Maar goed Ierland heeft nu dus NEE gezegd en dus gaat daar vanavond het licht uit. Want dankzij de Ieren is het verdrag nu van tafel. Het zou namelijk alleen van kracht worden als alle 27 lidstaten het zouden ratificeren. Premier Balkenende heeft echter al laten weten dat Nederland gewoon door gaat met de ratificatie van het Verdrag. Doet Nederland dat niet, dan staat ons niet alleen een tweede holocaust te wachten, maar gaat vanavond tijdens NEEderland-Frankrijk ook de stroom eraf...


MET GROTE DANK AAN HET IERSE VOLK banana nlvlag

King George
25 augustus 2008, 23:34
http://forum-voor-de-vrijheid.nl/showthread.php?t=9952

Ieren: Hou je rug recht!

irishpastry
26 augustus 2008, 01:36
Eire keep up the good work!!!!banana



at your service